Rezultate 2014

Rezultate 2014

 

 

Rezultate Ski

Feminin, Open

Nume și prenume                                 Localitate                       Timp

1-Dan Andreea,                                        Zarnesti                       52;10

2-Arad Cristina,                                        Brasov                         1;07;40

3-Sava Dorina,                                          Brasov                         1;33

 

4-Topescu Elisabeta,                                 Petrosani                     1;57;10

Notă:după festivitatea de premiere, Arad Cristina, a facut o contestație. În urma analizei contestației, a datelor evidente, contestația a fost acceptată. Așadar, Arad Cristina, ocupă poziția a doua. Sava Cristina și Țopescu Elisabeta coboară câte o treaptă în clasament. Ne cerem scuze concurentelor pentru omisiune.

Masculin, – 35

1-Manea Silviu,                                        Zarnesti                         32;40

2-Balan Silviu                                          Sacele                            33;38

3-Galiteanu Ionut Danut                       Zarnesti                          36;04

 

4-Tache Razvan                                         Brasov                              38;34

5-Pop Andrei Cristian                              Pitesti                               38;49

6-Dumitrescu Andrei                                Brasov                              39

7-Clinciu Catalin                                       Brasov                              54;45

       Masculin, +35

1-Clinciu Lucian                                     Zarnesti                           46;31

2-Ciulei Radu                                          Brasov                             51;20

3-Salcianu Ion                                        Deva                                  57;42

 

4-Mraz Adrian                                           Petrosani                          1;02;10

5-Sandor Marton                                      Lupeni                                1;09;12

6-Topescu Cristian                                   Petrosani                           1;16;50

7-Ionita Vasile                                           Deva                                   1;20;15

Rezultate alergare montană

                                     Feminin Open

1-Tanase Gianina                                   Timisoara                        59;39

2-Vasiloanca Daniela                             Petrosani                        1;19;09

3-Popescu Adina                                    Bucuresti                        1;23;19

 

4-Viezuran Sinela                                      Petrosani                          1;23;26

5-Rus Maria                                               Bucuresti                           1;26;18

6-Manolache Georgeta                            Petrosani                           1;34;29

7-Stefanoaica Elena                                 Petrila                                1;43;24

8-Mialtu Mirela                                          Bucuresti                            1;44;01

9-Iacob Adina                                            Craiova                              1;53;10

10-Tarta Monica                                        Bucuresti                            1;53;52

Notă:Ștefănoaică Elena a fost omisă la festivitatea de premiere, ea ocupând locul 7. Așadar, ultimele trei concurente coboară câte un loc în clasament. Ne cerem scuze pentru inconvenient.

   Masculin, -35

1-Hajnal Robert                                       Petrila                                51;16

2-Birladianu Alexandru                         Zarnesti                             51;33

3-Glavan Sorin Daniel                            Uricani                              52;22

 

4-Cojan Gabriel                                         Braila                                  53;27

5-Fodor Alexandru                                     Timisoara                           55;17

6-Soveresan Andrei                                  Cugir                                   56;16

7-Lungu Marian                                          Petrosani                            57;07

8-Batusanu Ionut                                        Brasov                                 58;40

9-Aufmesser Paul                                      Petrosani                            1;00;10

10-Godeanu Mihai                                     Bucuresti                             1;01;03

11-Mihaila Sorin                                        Brasov                                  1;03;14

12-Santa Andrei                                        Petrila                                   1;04;26

13-Stirb Alexandru                                    Deva                                     1;09;00

14-Igna Andrei                                           Petrosani                             1;16;22

15-Paslaru Calin                                       Cluj Napoca                          1;17;40

16-Hent Marius Gabriel                            Hunedoara                            1;18;02

17-Miclea Dan                                           Motru                                     1;19;02

 

Masculin, +35

1-Tanase Alin                                            Timisoara                            50;26

2-Veress Stefan                                        Vulcan                                  52;58

3-Diaconu Cornel                                     Vulcan                                 55;19

 

4-Tecar Tanase                                            Lupeni                                  1;00;16

5-Barnea Ion                                                Vulcan                                   1;02;08

6-Margineanu Grigore Adrian                    Sibiu                                     1;02;19

7-Gergely Iosif                                              Deva                                     1;05;53

8-Codrea Gheorghe                                    Petrosani                              1;09;48

9-Budai Marius                                            Petrila                                    1;11;29

10-Sirb Daniel                                              Petrosani                              1;18;30

11-Anger Eduard Adolf                               Petrosani                               1;19;10

12-Micu Florin                                              Bucuresti                                1;21;16

13-Kurta Aladar                                           Cluj Napoca                           1;28;09

14-Valcica Raul Ginno                                Uricani                                    1;40

15-Molnar Alexandru                                   Voluntari                                 1;44;48

16-Jurca Tudor                                             Arad                                        1;48;09

17-Barnutiu Octavian                                   Arad                                        1;50

Notă:Valcica Raul Ginno (locul 14) a fost omis la festivitatea de premiere. Așadar, ultimii trei concurenți coboară câte un loc în clasament. Ne cerem scuze pentru inconvenient.

Felicitari tuturor participanților!